Mēs, PENGUIN STORIES, ticam, ka mūsu plānotāji ir lieliski palīgi ikdienas dzīves organizēšanā un Tava perfektā dzīves stāsta veidošanā. Tie ir radīti, lai palīdzētu Tev būt oragnizētākam, fokusētākam un motivētākam, lai Tu varētu sasniegt savus mērķus un piepildīt sapņus.

Zīmola dibinātāja

Čau, es esmu PENGUIN STORIES radītāja, un man jāatzīstas - esmu liela sapņotāja. Man galvā vienmēr čum un mudž no idejām, vīzijām un es vienmēr meklēju iespējas, kā tās pārvērst realitātē. Es ticu, ka ikviens no mums var dzīvot savu sapņu dzīvi, domājot pozitīvi, vizualizējot, skaidri nospraužot un galvenais izanalizējot savus mērķus, izstrādājot plānu to realizēšanai, kā arī, protams, soli pa solim arī darot ieplānoto.

Egita - PENGUIN STORIES dibinātāja

Bet lai kā man patiktu sapņot plaši un daudz, tajā pašā laikā zinu, cik ļoti svarīgi ir palikt sazemētai un organizētai. Tādēļ mīlu veikt pierakstus un plānot. Tajā ir kaut kas maģisks - pielikt rakstāmo pie virsmas un izkārtot uz tās savas domas, mērķus un sapņus. Tas ir kā piešķirt saviem sapņiem dzīvību. Tādēļ arī es radīju PENGUIN STORIES - lai piedāvātu sev un arī Jums gaumīgus, tajā pašā laikā pārredzamus un strukturētus rīkus - palīgus ikdienas organizēšanai. Es pati lietoju PENGUIN STORIES savā ikdienā katru dienu un godīgi varu teikt, ka nespēju bez tiem iedomāties paveikt to, ko šobrīd paveicu. Tie palīdz man fokusēties uz prioritātēm, atgādina par darāmo, dod motivāciju. Manā darba zonā pie sienas ir organiskā stikla plānotājs, kur pierakstu būtiskākos notikumus, bet uz galda katru dienu lietoju noplēšamo lapu plānotājus. Savukārt virtuvē pie ledusskapja visai ģimenei ir pieejami magnētiskie plānotāji, lai ikviens ģimenes loceklis būtu infomēts par ģimenē svarīgākajiem notikumiem un plāniem.

Kāpēc pingvīni?

Zīmola nosaukumam ir īpaša vieta manā sirdī, un es labprāt dalos ar šo stāstu. Tas sākās laikā, kad gaidīju savu pirmo bērniņu, ko dēvējām par "mazo pingvīnēnu", jo man zem sirds, puncī bērniņš kustējās un dejoja tik dzīvīgi un arī mazliet neveikli, kā tāds pavisam mazs pingvīnēns, kurš tikko iemācījies spert soļus. Ar vīru pavadījām neskaitāmas stundas sapņojot par to, kādu dzīvi mēs vēlamies radīt sev un mūsu bērniņam, par to - kādu dzīves stāstu par mums mēs rakstīsim, dzīvojot dienu no dienas. Taja laikā arī radās ideja par plānotājiem un uzņēmumam vajadzēja nosaukumu, kuru vēlējos asociēt ar savām vērtībām, vīziju par nākotni un to, ka mēs paši esam savas dzīves stāsta autori. Kādu dienu ģenerējot idejas atcerējāmies par "mazo pingvīnēnu" un to, ka taču arī viņa stāsts ir sācies un ka esam šī stāsta līdzautori. Turklāt pingvīni ir ļoti izturīgi un spēcīgi dzīvnieki, tie spēj pielāgoties dažādām vidēm, nu gluži tāpat kā mūsu plānotāji. Tā vārdu pa vārdam, ideju pa idejai arī dzima nosaukums - PENGUIN STORIES jeb mazā pingvīnēna stāsti. Man ir patiess prieks dalīties ar šo stāstu un esmu saviļņota ikreiz, kad arī Jūs dalāties ar saviem stāstiem, ko Jums palīdzējis radīt PENGUIN STORIES.

POPULĀRĀKIE PRODUKTI